עיצוב החיוך

לחיוך שלנו השפעה רבה על הסובבים אותנו ועל תפיסת החברה אותנו - חיוך יפה, סימטרי ואסתטי ייצור רושם ראשוני חיובי על כל אדם שנפגוש ובאופן כללי, יגרום לנו לתחושה טובה עם עצמנו. כמו כן כאשר מדובר על חיוך יפה ואסתטי, הכוונה היא גם למערכת שיניים המתפקדת בצורה אופטימאלית עבור לעיסה ודיבור. במרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים בהובלת ד"ר פאדי ח’ורי מיישמים ידע מקצועי מעולה עם הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר, כדי לספק לכם טיפולי עיצוב חיוך שבאמת מספקים תוצאות מדהימות ומותאמות אישית.

החשיבות של מראה החיוך אף תופסת משמעות גדולה יותר בימינו אנו – תקופה בה תמונות מחויכות של רובנו נגישות לכל חברינו ומכרינו ברשתות החברתיות.

העניין הוא, שברבות השנים ובעקבות סיבות שונות ומגוונות, אנשים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם חוסר שביעות רצון ממראה החיוך שלהם – מה שגורם להם לקמץ בחיוכים. מכיוון שחיוכים גורמים לתחושה טובה, אנשים אשר מחייכים פחות גם מרגישים פחות טוב עם עצמם. היבט זה של מצב השיניים אינו רק אסתטי או ברמה הביטחון העצמי במקרים רבים אלא הוא גם תפקודי, עם נזקים שונים לשיניים.

החדשות הטובות הן, שיש פתרון אשר ייעודו לאפשר לאותם האנשים לחזור ולפזר חיוכים לכל עבר ולאהוב את החיוך שלהם - הפתרון יבוא לידי ביטוי בתהליך טיפולי מתקדם ומותאם אישית, אשר ייעודו עיצוב החיוך.

מתי קיים הצורך בעיצוב החיוך?

ישנן סיבות רבות ומגוונות בגינן אנשים לא מרוצים ממראה החיוך שלהם. למשל, קיומם של רווחים בולטים ונראים לעין בין השיניים, שיניים שאינן ישרות וסימטריות, כאשר יש חוסר בשיניים, כשגוון השיניים צהבהב או כשיש כתמים על השיניים, התפתחות בעיות חניכיים קשות, עם עוד רשימת הסיבות ארוכה.

רפואת השיניים התקדמה בשנים האחרונות לאין היכר לעומת העבר וכחלק מכך, היא מציעה טיפולים יעילים ולאו דווקא מורכבים מאוד לכל אחת מהבעיות הללו – כאשר מרפאת ד"ר פאדי ח’ורי נמצאת בחזית הטיפול והטכנולוגיה הרפואית!
רופא שיניים מקצועי ומנוסה יודע להתאים למטופל שלו את הטיפולים הרלוונטיים והאיכותיים ביותר ועל ידי כך לעצב עבורו חיוך זוהר ויפה.

התכנון המקדים והתהליך הטיפולי

תהליך טיפולי של עיצוב החיוך דורש תכנון פרטני ומעמיק של כל אחד מהשלבים המהווים חלק ממנו. רק כך מתקבלת הצלחה ברת קיימא, איכותית, אמינה ומותאמת אישית למטופל או למטופלת.

בשלב הראשון, על רופא השיניים לערוך בדיקה קלינית מקיפה לשיניו ופיו של המטופל, בדיקה שמטרתה לאסוף את כל הנתונים הרלוונטיים על מצב הפה כדי לקבל החלטה טיפולית מושכלת.

בשלב הבא, יישלח המטופל לסדרת צילומים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת – במטרה לאפשר לרופא לקבל מבט מקיף ומעמיק יותר על מצב הפה, גם ברמה הפנימית.

בשלב השלישי, הרופא יציג למטופל את תכנית הטיפול המקיפה אותה הוא הולך לעבור בכדי לקבל את התוצאה המבוקשת – חשוב לציין שרופאי השיניים במרפאת ד"ר ח’ורי עובדים עם מכשור טכנולוגי מתקדם המאפשר להם להציג את התכנית הטיפולית באופן דיגיטלי, כולל הדמיות משוכללות, הצגת מראה פיו של המטופל לאחר הטיפול וכמובן בניית תכנית טיפולית מדויקת ללא פשרות.

רק לאחר שהמטופל מאשר את התכנית, יתחיל הרופא בהליך הטיפול בפועל, בדרך לעיצוב החיוך.

אם גם אתם מעוניינים לעצב את החיוך וליהנות מחיוך זוהר, אסתטי ומחמיא – מרפאת השיניים של ד"ר פאדי חורי הינה הכתובת המושלמת עבורכם. במרפאה עושים שימוש בטכניקה החדישה DSD (Digital Smile Design) באמצעותה מתאפשר למטופל לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים לגבי ההליך הטיפולי אותו הוא עומד לעבור, תוך כדי קבלת התמונה המלאה על התוצאה הסופית של התהליך.
צור קשר
© All rights reserved