עיצוב החיוך

עיצוב החיוך

לחיוך שלנו יש השפעה רבה על הסובבים אותנו - חיוך יפה ואסטטי ייצור רושם ראשוני חיובי על כל אדם שנפגוש ובאופן כללי, יגרום לנו לתחושה טובה עם עצמנו.
החשיבות של מראה החיוך אף תופסת משמעות גדולה יותר בימנו אנו – תקופה בה תמונות מחויכות של רובינו נגישות לכל חברינו ומכרינו ברשתות החברתיות.

העניין הוא, שברבות השנים ובעקבות סיבות שונות ומגוונות, אנשים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם חוסר שביעות רצון ממראה החיוך שלהם – מה שגורם להם לקמץ בחיוכים ומכיוון שחיוכים גורמים לתחושה טובה, אנשים אשר מחייכים פחות גם מרגישים פחות טוב עם עצמם.

החדשות הטובות הן, שיש פתרון אשר ייעודו לאפשר לאותם האנשים לחזור ולפזר חיוכים לכל עבר ולאהוב את החיוך שלהם - הפתרון יבוא לידי ביטוי בתהליך אשר ייעודו עיצוב החיוך.

מתי יעלה הצורך בעיצוב החיוך?

ישנן סיבות רבות ומגוונות בגינן אנשים לא מרוצים ממראה החיוך שלהן - בין היתר – כשיש רווחים בולטים ונראים לעין בין השיניים, כשהשיניים אינן ישרות, כאשר יש חוסר בשיניים, כשגוון השיניים הוא צהבהב או כשיש כתמים על השיניים, כשיש בעיות בחניכיים ורשימת הסיבות היא עד ארוכה.

רפואת השיניים התקדמה בשנים האחרונות לאין היכר וכחלק מכך, היא מציעה טיפולים יעילים ולא מורכבים לכל אחת מהבעיות הללו.

כאשר רופא שיניים מקצועי ומנוסה ידע להתאים למטופל שלו את הטיפולים הרלוונטיים ועל ידי כך לעצב עבורו חיוך זוהר ויפה.

התכנון המקדים והתהליך הטיפולי

הליך עיצוב החיוך דורש תכנון פרטני ומעמיק של כל אחד מהשלבים המהווים חלק ממנו.

כך שבשלב הראשון, על רופא השיניים לערוך בדיקה קלינית מטופל, אשר מטרתה לאסוף את כל הנתונים הרלוונטיים על מצב הפה.

בשלב הבא, ישלח המטופל לסדרת צילומים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת – כאשר המטרה היא לאפשר לרופא לקבל מבט מקיף ומעמיק יותר על מצב הפה.
בשלב הבא, הרופא יציג למטופל את תכנית הטיפול המקיפה אותה הוא הולך לעבור בכדי לקבל את התוצאה המבוקשת – חשוב לציין שרופאי שיניים רבים עברו לעבוד עם מכשור טכנולוגי מתקדם אשר מאפשר להם להציג את התכנית הטיפולית באופן דיגיטאלי.

רק לאחר שהמטופל מאשר את התכנית, יתחיל הרופא בהליך הטיפול בפועל בדרך לעיצוב החיוך.

אם גם אתם מעוניינים לעצב את החיוך וליהנות מחיוך זוהר ומחמיא – מרפאת השיניים של ד"ר פאדי חורי הינה הכתובת עבורכם. במרפאה עושים שימוש בטכניקה החדישה DSD (Digital Smile Design) באמצעותה מתאפשר למטופל לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים לגבי ההליך הטיפולי אותו הוא עומד לעבור, תוך כדי קבלת התמונה המלאה על התוצאה הסופית של התהליך.
© All rights reserved