כתר emax

כתר emax ויתרונותיו על פני כתרים אחרים

לצד כתרים דנטליים אחרים, במרפאת ד"ר פאדי ח’ורי תוכלו לקבל כתר Emax מתקדם העשוי חרסינה מיוחדת ונבנה בהתאמה אישית מושלמת עבורכם, על פי מדידות דיגיטליות ובעזרת מחרטות הנמצאות בחזית הטכנולוגיה. כתרי Emax עמידים לאורך זמן רב, אסתטיים מאוד למראה ואמינים, לכן הם בחירה פופולארית בקרב רופאי שיניים ומטופלים, במיוחד עבור שיניים קדמיות שיש להחליף או להתקין עליהן כתרים.
כתרים דנטליים

לכתרים דנטליים תפקיד משמעותי בעולם רפואת השיניים ותהליכי שיקום הפה. ייעודם  לכסות שן פגועה שעברה טיפול ולהחזיר לה את היכולת לתפקד באופן מלא, כמו גם את המראה הטבעי והאסתטי. כתרים משמשים גם בהשתלות שיניים, בצורה של כתר בודד או גשר כתרים, כאשר הכתר או הכתרים מותקנים על גבי שתלים דנטליים מתקדמים שהוחדרו בהליך כירורגי המיועד להחליף שיניים שאבדו או שהיה צורך רפואי לעקור אותן עקב מצבן הקשה.

הרכבת הכתר כרוכה בהליך טיפולי במסגרתו רופא השיניים צריך להשלים את השן הפגועה או להחסיר ממנה חלק, על מנת שהכתר "יתלבש" על גבי השן בצורה הטובה ביותר והמטופל לא ירגיש אי נוחות מעצם קיומו. כמובן שהכתר מיוצר בהתאמה אישית לפי מידות דיגיטליות הנלקחות מראש במרפאה. כך גם לגבי שימוש בכתרי Emax לטיפולי השתלת שיניים והתקנת הכתר או הכתרים על גבי שתל דנטלי.

ישנם סוגים שונים של כתרים לשיניים כאשר חלקם נחשבים לאיכותיים, עמידים ואסתטיים יותר וחלקם פחות. כמובן שכתרים טובים ומתקדמים יותר עולים יותר כסף, אך ההשקעה שווה את זה לתפיסתנו כי אתם כמטופלים מקבלים מוצר משמעותית טוב יותר, מכל בחינה.

בחלק גדול מהכתרים כיום, חלקו החיצוני של הכתר יהיה עשוי מחרסינה ייעודית וחלקו הפנימי עשוי ממתכת מתאימה כלשהי. זה מייצר כתר אסתטי במידה יחסית אך זול יותר לעומת כתר מלא מחרסינה או כתר זירקוניה מלא. ההבדלים בין סוגי הכתרים באים לידי ביטוי בפרמטרים שונים והבדלים אלו משפיעים על טיב ואיכות הכתרים. כיום, ישנם כתרים רבים אשר עשויים מחרסינה בלבד, כתרים אלו נחשבים לבעלי עמידות גבוהה באופן מיוחד ומתאפיינים במראה אסתטי מרשים וטבעי.

כתר Emax ותכונותיו

כתר Emax – כתר חרסינה אימפרס, הינו כתר המשתייך לקבוצת הכתרים אשר עשויים במלואם מחרסינה. הכתר נחשב כבעל עמידות גבוהה במיוחד בפני שבירה והוא מתאפיין במראה אסתטי מרשים וטבעי – בהשוואה לכתרים פשוטים יותר מסוגים אחרים. מערכת הכתר מסוג  Emax כוללת שימוש בחומרים מתקדמים ובתהליך ייצור קפדני.

הרכבת הכתר דורשת מקצועיות רבה מצד רופא השיניים ונהוג להשתמש בו ברוב המקרים בשיניים קדמיות או במקומות בולטים אחרים בפה – זאת מכיוון שמדובר בכתר אשר אינו נופל ממראה השן המקורית ואף עולה עליו לעיתים.

היתרון הגדול של כתר Emax בפרט ושל כתרים העשויים מחרסינה מלאה בכלל, טמון בעובדה שהם אינם גורמים ליצירת אזור אפור מסביב לחניכיים ובשל כך המראה שלהם הרבה יותר אסתטי וטבעי וגם נשמר כך לאורך תקופת זמן ארוכה במיוחד לעומת כתרי מתכת או כתרים משולבי מתכת וחרסינה.

מסיבות אלו, רופאי שיניים רבים עשו ועדיין עושים את המעבר לכתרי חרסינה מלאים מסוג Emax וממליצים למטופלים שלהם דווקא על הכתרים הללו או על כתרי זירקוניה, למרות מחירם הגבוה יותר.

כמובן שלמרות איכותו של כתר Emax ויתרונותיו הרבים על פני כתרים אחרים, עדיין קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את רופא השיניים אשר יבצע את הטיפול. זאת כדי שהכתר ייוצר בהתאמה אישית מושלמת ושהתקנת הכתר תהיה מדויקת ללא פשרות.  רק רופא שיניים מיומן ומנוסה ידע להתאים את הכתר למטופל ויקפיד להרכיב אותו בצורה הטובה ביותר האפשרית.המטרה היא להקנות תפקוד מלא של השן עם הכתר ומראה אסתטי אופטימאלי.

אז במידה ואתם זקוקים לטיפולי שיקום הפה ומעוניינים להבטיח לעצמכם את הטיפול האיכותי יותר, כמו גם את הכתרים האסתטיים והעמידים ביותר מסוג Emax או זירקוניה – מרפאת השיניים של ד"ר פאדי ח’ורי היא ללא ספק הכתובת עבורכם. במרפאה עושים שימוש בכתרים האיכותיים, החזקים והיפים ביותר, כאשר המטרה היא להחזיר למטופלים את החיוך לפנים – תוך כדי הקפדה שאותו חיוך יהיה יפה ואסתטי.
צור קשר
© All rights reserved