כתר emax

כתר emax ויתרונותיו על פני כתרים אחרים

לכתרים יש תפקיד משמעותי בעולם רפואת השיניים, ייעודם הוא לכסות את השן הפגועה ולהחזיר לה את היכולת לתפקד באופן מלא, כמו גם את המראה הטבעי והאסטטי.

הרכבת הכתר כרוכה בהליך טיפולי במסגרתו רופא השיניים צריך להשלים את השן הפגועה או להחסיר ממנה חלק, על מנת שהכתר "יתלבש" על גבי השן בצורה הטובה ביותר והמטופל לא ירגיש אי נוחות מעצם קיומו.
ישנם סוגים שונים של כתרים לשיניים כאשר חלקם נחשבים לאיכותיים יותר וחלקם פחות.

בחלק גדול מהכתרים, החלק החיצוני של הכתר יהיה עשוי מחרסינה וחלקו הפנימי עשוי ממתכת. ההבדלים בין סוגי הכתרים באים לידי ביטוי בפרמטרים שונים והבדלים אלו משפיעים על טיב ואיכות הכתרים. כיום, ישנן כתרים רבים אשר עשויים מחרסינה בלבד, כתרים אלו נחשבים לבעלי עמידות גבוהה באופן מיוחד ומתאפיינים במראה אסטטי מרשים.

כתר emax ותכונותיו

כתר emax – כתר חרסינה אימפרס, הינו כתר המשתייך לקבוצת הכתרים אשר עשויים מחרסינה. הכתר נחשב בעל עמידות גבוהה במיוחד בפני שבירה והוא מתאפיין במראה אסתטי מרשים במיוחד – בהשוואה לכתרים מסוגים אחרים.
הרכבת הכתר דורשת מקצועיות רבה מצד רופא השיניים ונהוג להשתמש בו ברוב המקרים בשיניים קדמיות או במקומות בולטים אחרים בפה – זאת מכיוון שמדובר בכתר אשר אינו נופל ממראה השן המקורית ואף עולה עליו.

היתרון הגדול של כתר emax בפרט ושל כתרים העשויים מחרסינה בכלל, טמון בעובדה שהם אינם גורמים ליצירת אזור אפור מסביב לחניכיים ובשל כך המראה שלהם הרבה יותר אסטטי ונשמר כך לאורך תקופת זמן ארוכה מיוחד.
מהסיבה הזאת, רופאי שיניים רבים עשו ועדיין עושים את המעבר לכתרי חרסינה וממליצים למטופלים שלהם דווקא את הכתרים הללו.

כמובן, שלמרות איכותו של כתר emax ויתרונותיו הרבים על פני כתרים אחרים, עדיין קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את רופא השיניים אשר יבצע את הטיפול.
רק רופא שיניים מיומן ומנוסה ידע להתאים את הכתר למטופל ויקפיד להרכיב אותו בצורה הטובה ביותר האפשרית.

אז במידה ואתם זקוקים לטיפולי שיקום הפה ומעוניינים להבטיח לעצמכם את הטיפול האיכותי יותר, כמו גם את הכתרים האסטטיים והעמידים ביותר – מרפאת השיניים - פאדי חורי היא ללא ספק הכתובת עבורכם. במרפאה עושים שימוש בכתרים האיכותיים, החזקים והיפים ביותר, כאשר המטרה היא להחזיר למטופלים את החיוך לפנים – תוך כדי הקפדה שאותו חיוך יהיה יפה ואסטטי.
© All rights reserved