כתר זרקוניה

כתר זירקוניה – התכונות והיתרונות

כתר הוא חלק חשוב ובעל תפקיד משמעותי בטיפולי שיקום הפה. הרכבת הכתר על גבי השן מיועדת לשמור על חומר השן המועט אשר נשאר במקום ולאפשר למטופלים לחזור וליהנות מתפקוד מלא ואיכותי של אותה השן, כמו גם ממראה אסטטי.

ישנן סיבות רבות בגינן אנשים יזדקקו להרכבת כתרים בשיניים ובין היתר: כתוצאה מפגיעה בשן בעקבות עששת חריפה, בעקבות טראומה, דלקת חניכיים, חריקת שיניים, אי הקפדה על היגיינה ורשימת הסיבות עוד ארוכה.

ישנם סוגים שונים של כתרים כאשר לכל סוג יש את היתרונות שלו כמו גם את הסיבות בגינן הוא יותאם ויועדף על פני הסוגים האחרים – אחד מהסוגים הללו הוא כתר זירקוניה.

כתר זירקוניה, נחשב לאיכותי, חזק, עמיד ומרשים במיוחד וכחלק מכך, הוא הבחירה המועדפת על רופאי שיניים רבים - וזאת בעיקר במקרים בהם יש צורך למקם את הכתר בשיניים הקדמיות, במקום בולט ונראה לעין – באמצעות הכתר הזה ניתן להשיג את התוצאה האסטטית הטובה ביותר.

סוגים שונים של כתרים
ישנם סוגים שונים של כתרים אשר נבדלים אלו מאלו בעיקר בחומר ממנו הם עשויים ובטכניקה באמצעותה מכינים אותם – ישנם כתרים אשר עשויים ממתכת, כתרים מחרסינה, כתרים המשלבים בתוכם את 2 חומרי הגלם ועוד..
כתר זירוקניה, נחשב לאחד הכתרים האיכותיים ביותר מבין האפשרויות – מדובר בכתר אשר מיוצר מחומר גלם חזק ויציב במיוחד אשר מתאפיין גם במראה ויזואלי מרשים ויפה.

הזירקוניה הוא חומר אשר מופק מגביש צלול ואיכותי ונחשב כחומר החזק ביותר בו עושים שימוש עבור מטרה זו, בעולם רפואת השיניים.

חשוב לציין, שישנם סוגים שונים של זירקוניה לדוגמא: כתר זירקוניה איטריום, אשר נחשב לאחד מהסוגים הנפוצים ביותר מבין האפשרויות.
כאמור, הפופולאריות של כתרי זירקוניה רק הולכת ועולה עם השנים ויותר ויותר רופאי שיניים ממליצים למטופלים שלהם להעדיף דווקא את הכתרים הללו על פני סוגים אחרים.

מרפאת השיניים של ד"ר פאדי חורי, מספקת ללקוחותיה את שירותי טיפולי השיניים האיכותיים והטובים ביותר ולצורך כך עושה שימוש הן במכשור החדשני והיוקרתי ביותר והן בחומרים החזקים, העמידים והטובים ביותר. כחלק מכך, אם אתם נזקקים לכתר בשיניים ומעוניינים בכתר הטוב והאיכות ביותר, בכתר זירקוניה – המלך של הכתרים יספק מענה מושלם על דרישותיכם. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה ולקבל מידע נוסף בנושא כמו גם מענה על כל שאלה שיש לכם.
© All rights reserved