טכנולוגיות

התחייבות לאיכות
 
למען שמירה על שיפור מתמיד ברמת איכות הטיפולים המרפאה עסוקה תמיד ברכישת החומרים הטובים ביותר בתחום רפואת השיניים, המכשור המתקדם ביותר בעולם, העסקה של אנשי המקצוע מהטובים ביותר וביצוע עבודות במעבדות המתקדמות ביותר.מחשוב מלא עם תוכנות הדמיה להדרכת הפציינטים

אנו דואגים לתיעוד מלא ואמיתי של מצב השיניים לפני הטיפול ואחריו.פעולה זו מאפשרת שיתוף אמיתי של הלקוח ואף מאפשרת שיתוף פעולה עם ספריות ועם רופאים בארץ ובחו"ל. בנוסף לכך אנו משתמשים בתוכנות הדמיה של חברת dental master להדרכת הלקוחות ומתן הסבר מלא על כל תהליך הטיפול.
    
    
         
רדיוגרפיה ממוחשבת

צילום רנטגן דיגיטלי ישר למסך המחשב מהווה תחליף לסרט הצילום הרגיל. רגישות החיישן גבוהה מאוד כך שדרושה כמות קרינה נמוכה מאוד וזה מבטיח הפחתה בקרינה שמקבל המתרפא ב 95%.
    

 
מיקרוסקופ דנטלי

מיקרוסקופ טיפולי המתקדם בעולם מבית Kaps (גרמניה) המאפשר ביצוע טיפולים כירורגיים, פריודונטליים ואנדודונטיים מורכבים ברזולוציה גבוהה במיוחד.
 
IGN CALBENIUM

לחיטוי המים המגיעים לפה המטופל
המקצועיות שלנו מחייבת אותנו בהקפדה יתירה על הגיינת הלקוח. באמצעות טכנולוגיה חדשנית אנו מקפידים על חיטוי המים המגיעים לפה המטופל. חומר החיטוי נוצר במיכל אוטומטי במהילה כפולה ויוניזציה של המים עם CALBENIUM. היוניזציה מונעת התפתחות חיידקים ושקיעת אבנית בצינורות היוניט הדנטלי. יתרון נוסף של טכנולוגיה זו הוא ההגנה על דרכי הנשימה שם הרופא ושם הצוות המטפל.
 


סטריליזציה

כחלק מהמקצועיות שלנו אנו משתמשים במיכשור חד-פעמי תוך הקפדה על סיטרול מלא של הציוד הקבוע בין הלקוחות. המים במרפאה עוברים סינון ברמה גבוהה בתהליך הקרוי "אוסמוזה הפוכה", פעולה המבטיחה שימוש במים זכים.
 
גז צחוק

גז הצחוק הוא חלק בלתי נפרד מכל מרפאת שיניים מודרנית. יותר ויותר רופאי שיניים בעולם ובישראל מגלים, שטיפול שיניים אינו אירוע טראומטי, כאשר משתמשים ב"גז הצחוק"-ניטרוס אוקסיד עם חמצן. לפי מחקרים שנעשו בקרב מתרפאים מתברר, שכ- 50% נמנעים מטיפולי שיניים בגלל חששם מכאב או בגלל חרדה בשעת הטיפול.

באמצעות השימוש ב"גז הצחוק" ניתן:
- להתגבר על החרדה במרפאות השיניים
- להעלות את סף הכאב (פחות כאב)

השימוש בגז הצחוק מיועד לכלל האוכלוסיה, גם לילדים וגם למתבגרים. קהל יעד אחר הם מתרפאים מוגבלים בעלי נכויות שונות ואנשים בעלי בעיות בריאות קשות.
השיטות למתן הגז נלמדות בקורסים מיוחדים לרופאי שיניים. כל צוות המרפאה שלנו- רופא וסייעות כאחד- עבר השתלמות מקיפה בנושא.
 

 
WAND-הרדמה ממוחשבת ללא מזרק וללא כאבים

אנו משתמשים בטיפולים בטכנולוגיה מתקדמת להרדמה. מכשיר זה מאפשר הרדמה מקומית בכמות קטנה של חומר ומאפשר להמשיך בשגרת היום ללא תחושת כבדות בפה
          

    
טכניכת PRF

PRF הינה טכניקה אשר פותחה לפני יותר מעשרים שנה למטרות כירורגיה כללית, וכיום מנוצלת בכירורגיה דנטאלית והשתלות. השיטה משתמשת בנתונים טבעיים של הגוף ומנצלת אותם בתהליך הריפוי לאחר השתלות וניתוחים דנטאליים.

 
 

משקפיים טלסקופיות

עם תאורה ייחודית אלחוטית-מאפשרת לרופא שדה ראייה מוגדל ומואר טוב וזה יכול להבטיח עבודה ברמה גבוהה יותר.
    

 
מכשיר הפייזו סרג'רי המתקדם מסוגו בעולם

Variosurg הינו מכשיר ניסור עצם רב עוצמה, פעולת המכשיר חזקה ביותר והוא משתמש במערכת אולטרה סונית מתקדמת ביותר להפחתה משמעותית בחום הנוצר כתוצאה מהוויברציות,ובכך מפחית משמעותית את הפגיעה ברקמות הרכות.

המכשיר מיועד לעבודות פתיחת סינוסים וכירורגיה מתקדמת והוא היחיד בעולם הכולל תאורה!

הפייזו סרג'רי מיועד ל-3 מצבי עבודה שונים: פריו, אנדו וכירורגיה.מכשיר פנורמי דגם PRO ONE

מכשיר הרנטגן החדש מבית היוצר PLANMECA משלב איכות צילום ואמינות גבוהה, מבצע צילומים פנורמיים, פרקי לסת(TMJ) וסינוסים.

הרנטגן כולל את כל השכלולים האחרונים כגון טכנולוגית AGC, AEC .
    
     
      
© All rights reserved