השתלות שיניים בצפון

פה מלא, שלם ואסתטי נמצא בהישג ידכם – השתלות שיניים במרפאת ד"ר פאדי ח’ורי

בין אם יש לכם שיניים חסרות או שיניים פגועות המצריכות עקירה, רפואת השיניים כל כך מתקדמת כיום כך שאתם לא צריכים להתפשר על חסור בשיניים או שיניים תותבות מטרידות ולא אסתטיות. עולם השתלות השיניים מתקדם ומרתק ומאפשר כיום לקבל פה מלא, מתפקד באופן מוחלט, עמיד ואסתטי באמצעות שתלים דנטליים מתקדמים, כתרים עמידים במראה טבעי וטכניקות טיפוליות פורצות דרך – את כל אלו ועוד אתם מקבלים במסגרת טיפולי השתלות שיניים בצפון במרפאתו של ד"ר פאדי ח’ורי.

השתלת שיניים היא בדיוק מה שניתן להבין משם הטיפול, משתילים שן מלאכותית או כמה שיניים, תוך שימוש בשתלים דנטליים משוכללים ועשויים מתכות מתאימות אשר מוחדרים לחניכיים ולעצמות הלס בהליך כירורגי מדויק. על השתלים מתקינים כתרים דנטליים המיוצרים בהתאמה אישית מחומרים מתקדמים, ומקבלים שן מתפקדת, אסתטית ועמידה לאורך שנים. השתל עצמו מחליף את שורש השן,אליו מתחבר מבנה ייעודי ועל גבי כל זה מלבישים כתר הנחרט לפי מידות דיגיטליות של המטופל. במרפאת ד"ר פאדי ח’ורי מבצעים את כל סוגי השתלות השיניים המתקדמות ביותר, כולל השתלת שיניים ביום אחד.

השתלות שיניים בצפון – השלבים הראשוניים של התהליך

טיפולי השתלות שיניים בצפון, כמו בכל האזורים האחרים בארץ, נחשבים כיום לטיפולים הטומנים בחובם סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד והחלמה מהירה וקלה. טיפולים המיישמים טכנולוגיה עילית, ידע רפואי מתקדם וחומרים חדשניים ואשר מספקים למטופלים שיניים מתפקדות ועמידות. 

כמובן, שלמרות שיפור טכנולוגי והעובדה שהשתלות שיניים נפוצות מאוד כיום, חשוב מאוד להקפיד ולבחור את רופא השיניים אשר יבצע את הטיפול ולוודא שהוא אכן מקצועי דיו ובעל ההסמכה המתאימה לצורך כך. כמו כן, יש חשיבות רבה לסוג השתלים, הכתרים ולטכנולוגיה הרפואית ההיקפית בה עושים שימוש בניתוחי השתלות שיניים – כדי להבטיח הצלחה של הטיפול, מניעת זיהומים ובעיות וקבלת מראה אסתטי במיוחד.

ישנן כיום, טכניקות שונות אשר באמצעותן ניתן לבצע  השתלת שיניים – כאשר אחד ההבדלים העיקריים בין טכניקה אחת לאחרת, יבוא לידי ביטוי בזמן הטיפול.

הטכניקה הקלאסית והוותיקה יותר להשתלת שיניים מתפרסת על תקופת זמן של כחצי שנה ועם זמני החלמה והמתנה בין שלבי הטיפול השונים (עקירה, התקנת שתל, החלמה ואיחוי, הכנת כתר, התקנת כתר קבוע). בהחלט ישנם מקרים המצדיקים שימוש בטכניקה טיפולית זו, גם אצלנו במרפאה. להבדיל, כיום, ניתן למצוא גם טכניקות שונות באמצעותן ניתן לבצע את השתלות השיניים ביום אחד, כולל כל התהליך הכירורגי והטיפולי ועם התקנת גשר שיניים זמני בלתי נשלף – כאשר יש רק לחזור לאחר כמה חודשים להתקנת גשר שיניים קבוע.

אם אתם זקוקים לטיפול של השתלות שיניים בצפון, חשוב שתוודאו שרופא השיניים אשר יעניק לכם את השירות, הוא בעל הכלים והידע הטובים ביותר להעניק לכם את הטיפול בטכניקה המועדפת והמתאימה עבורכם – שימו לב, לא כל טכניקת השתלת שיניים מתאימה עבור כל מטופל! 

הליך התכנון הראשוני

עוד לפני שמתחילים בהליך ההשתלה בפועל (בכל שיטת השתלה בה בוחרים), על רופא השיניים לבצע בדיקות ראשוניות מקיפות ובהתבסס על הנתונים  לתכנן את הליך ההשתלה.

אז בין אם תבצעו השתלות שיניים בצפון במודל ההשתלה הקלאסי ובין אם במודל של השתלת שיניים All on 4 המתבצע ביום אחד ומאפשר השתלת לסת שיניים מלאה על גבי 4 שתלים בלבד, חשוב שתדעו כי במפגש הראשון עם הרופא, ייבחן לעומק מצב הפה והשיניים שלכם, כולל על סמך צילומים והדמיות דיגיטליות.

עד לפני תחילת התהליך הטיפולי, הרופא ישלח אתכם לבצע צילומי רנטגן ובחלק מהמקרים גם צילומי CT מדויקים יותר ויעשה שימוש בכל הכלים שברשותו בכדי לקבל את התמונה המדויקת והמפורטת על מצב החניכיים, השיניים, העצבים ושאר האלמנטים הרלוונטיים בפה.

הרופא אף יתעניין בהיסטוריה הרפואית שלכם, חשוב מאוד לא להסתיר ממנו מידע מכיוון שלמידע זה יכול להיות השפעה על הצלחת הטיפול – למשל נטילת תרופות מסוימות, רגישויות, מצב בריאותי וכיוצא באלו.

עם סיום הבדיקות המקדימות רופא השיניים יסביר לכם מה האפשרויות האופציונליות להשתלת השיניים ובהתאם תיבחר השיטה באמצעותה תבוצע ההשתלה. כמובן, שמאוד חשוב שאתם בתור המטופלים תהיו שותפים מלאים בתהליך, תבינו לעומק את חוות דעתו של רופא השיניים ותשתפו את הרופא בהעדפותיכם.

אם אתם מעוניינים לעבור טיפולי השתלות שיניים בצפון ומעוניינים להבטיח קבלת טיפול ברמה הגבוהה ביותר – מרפאת השיניים של ד"ר פאדי חורי היא המקום עבורכם. במרפאה, תוכלו ליהנות מטיפולי השתלות המתבצעים בטכניקות החדשניות והאיכותיות ביותר, על ידי רופאי שיניים מהטובים והמנוסים באזור.

צרו קשר היום עם המרפאה  וצוות המרפאה האדיב ישמח להשיב על כל שאלה ולהעניק לכם מידע בנושא של השתלות שיניים ולתאם לכם פגישת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות.
צור קשר
© All rights reserved