השתלות שיניים בצפון

השתלות שיניים בצפון – השלבים הראשוניים של התהליך

טיפולי השתלות שיניים בצפון כמו בכל האזורים האחרים בארץ, נחשבים כיום לטיפולים הטומנים בחובם סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד והחלמה מהירה וקלה.
כמובן, שלמרות הנתונים הללו, חשוב להקפיד ולבחור את רופא השיניים אשר יבצע את הטיפול ולוודא שהוא אכן מקצועי דיו ובעל ההסמכה המתאימה לצורך כך.

ישנן כיום, טכניקות שונות אשר באמצעותן ניתן לבצע את השתלת השיניים – כאשר אחד ההבדלים העיקריים בין טכניקה אחת לאחרת, יבוא לידי ביטוי בזמן הטיפול.
בעוד הטכניקה הקלאסית והוותיקה יותר להשתלת שיניים מתפרסת על תקופת זמן של כחצי שנה, כיום, ניתן למצוא גם טכניקות שונות באמצעותן ניתן לבצע את השתלות השיניים ביום אחד.

כך יוצא שאם אתם זקוקים לטיפול של השתלות שיניים בצפון, חשוב שתוודאו שרופא השיניים אשר יעניק לכם את השירות, הינו בעל הכלים והידע להעניק לכם את הטיפול בטכניקה המועדפת – שימו לב, לא כל טכניקת השתלת שיניים מתאימה עבור כל מטופל.

הליך התכנון הראשוני
עוד לפני שמתחילים בהליך ההשתלה בפועל, על רופא השיניים לבצע בדיקות ראשוניות ובהתבסס על הנתונים אותם הוא אוסף לתכנן את הליך ההשתלה.
אז בין אם תבצעו השתלות שיניים בצפון ובין אם בכל אזור אחר בארץ, חשוב שתדעו כי במפגש הראשון עם הרופא, ייבחן לעומק מצב הפה של אותו המטופל.
הרופא ישלח את המטופל לבצע צילומי רנטגן ובחלק מהמקרים גם צילומי CT ויעשה שימוש בכל הכלים שברשותו בכדי לקבל את התמונה המדויקת והמפורטת על המצב של החניכיים והמקומות בפה בהן יש חוסר בשיניים.

במקרים רבים, הרופא אף יתעניין בהיסטוריה הרפואית של המטופל, חשוב מאוד לא להסתיר ממנו מידע, מכיוון שלמידע זה יכול להיות השפעה על הצלחת הטיפול.
עם סיום הבדיקות רופא השיניים יסביר למטופל מה הן האפשרויות האופציונאליות בעבורו ובהתאם תיבחר השיטה באמצעותה תבוצע השתלת השיניים. כמובן, שמאוד חשוב שהמטופל יהיה שותף מלא בתהליך, יבין לעומק את חוות דעתו של רופא השיניים וישתף את הרופא בהעדפותיו.

אם אתם מעוניינים לעבור טיפולי השתלות שיניים בצפון ומעוניינים להבטיח קבלת טיפול ברמה הגבוהה ביותר – מרפאת השיניים של ד"ר פאדי חורי זה המקום עבורכם.

במרפאה, תוכלו ליהנות מטיפולי השתלות המתבצעים בטכניקות החדשניות והאיכותיות ביותר, על ידי רופאי שיניים מהטובים והמנוסים באזור.
אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה עוד היום וצוות המרפאה האדיב ישמח להשיב על כל שאלה ולהעניק לכם מידע בנושא של השתלות שיניים.
© All rights reserved