ברייט סמייל

Brite Smile הלבנת שיניים תוך שעה

שיטה להלבנת שיניים נשענת על שני אלמנטים מנצחים, שמבטיחים תוצאות מרשימות: ג'ל מיוחד להגברת אלמנט ההבהרה.

השיטה כוללת שימוש בלייזר או שיטות טיפול קיצוניות אחרות כמו קרצוף או חימום אגרסיבי של השן. במקום זאת, מתבססת טכנולוגייה על אלמנטים טיפוליים מתונים המצטיינים ביעילותם ומבטיחים הלבנת שיניים בתהליך נעים ובטוח לחלוטין, הנתמך על ידי מחקרים ואינו כולל שימוש בלייזר.
טכנולוגייה זו היא שהקנתה לשיטה המגיעה לראשונה לישראל את מעמדה כשיטת הלבנת השיניים היעילה והבטוחה ביותר בעולם.

איך השיטה עובדת?

הטכנולוגיה החדשנית לא פותחה אך ורק כדי לתת למטופלים תוצאות אפקטיביות ובטוחות, אלא גם כדי לאפשר טיפול נעים וקצר יחסית לשיטות הלבנת שיניים אחרות.
בשלב ראשון הג'ל הייחודי נמרח בזהירות על שיני המטופל.
בשלב השני מופעלת המנורה למשך 20 דקות בפיקוח הרופא המטפל. בזמן זה יכול המטופל לצפות בטלוויזיה, לשמוע מוזיקה ואפילו לנמנם. על התהליך הזה יש לחזור פעמיים נוספות לקבלת תוצאות מושלמות.

חשוב לדעת!
BriteSmile הינה ייחודית ובלעדית. את הטיפול ניתן לקבל אך ורק אצל רופאי שיניים שעברו הכשרה מקיפה על-ידי אנשי המקצוע של החברה.

מה הם היתרונות של שיטת BriteSmile בהשוואה לשיטות הלבנת שיניים אחרות?

BriteSmile מבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק הלבנת השיניים. מחקרים קליניים אובייקטיבים ובלתי-תלויים מוכיחים ש-BriteSmile מלבינה את השיניים תוך שעה, בממוצע של 8 גוונים ויותר בסולם ויטה. זאת לעומת שיטות אחרות המשיגות שיפור של 6 גוונים לכל היותר וכוללות טיפול שעשוי להימשך שבועות רבים. אותם מחקרים הוכיחו גם שמשחות שיניים המכילות חומר הלבנה, השיגו במקרה הטוב ביותר, שיפור של 1.5 גוונים, גם לאחר חודש של שימוש.

איך מתבצע הטיפול?
לפני הטיפול יבחן רופא השיניים את מצב השיניים והחניכיים שלכם בראייה ובצילום. לאחר מכן כשאתם מתרווחים בנוחיות בכיסא, יימרח ג'ל ההלבנה המיוחד של BriteSmileעל השיניים שלכם ותופעל מנורת BriteSmile הבלעדית, המאיצה את פעילות הג'ל. בשעה שאתם צופים בטלוויזיה, מאזינים למוסיקה או מנמנמים, השיניים שלכם יחזרו להיות צחורים ובוהקים תוך שעה של טיפול מחמצן בטוח וללא כאבים.

האם הטיפול בטוח? האם הוא מכאיב?

הטיפול בשיטת ברייט-סמייל בטוח ואינו מזיק לאמייל השן או לסתימות קיימות. המרכיב העיקרי בג'ל הינו הידרוג'ן פרוקסיד, המשמש להלבנת שיניים למעלה מ-100 שנה. אחוז החומר הפעיל בג'ל של ברייט-סמייל הוא 15% או 25% - ריכוז נמוך יותר ביחס לחומרי הלבנת שיניים אחרים, שהופך את ההלבנה לבטוחה יותר.

מרבית המטופלים אינם חשים בכאבים או ברגישויות כלשהן אחרי ההלבנה. חלק קטן מהמטופלים עשויים לחוש כאב עמום ושולי לאחר הטיפול. במקרה של רגישות, רצוי להימנע משתיית משקאות חמים או קרים ב 24 שעות שלאחר הטיפול. משכך כאבים סטנדרטי יפתור את הבעיה במהירות.

כמה זמן ההלבנה בשיטת BriteSmile מחזיקה מעמד?

התוצאות לטווח ארוך תלויות בראש וראשונה בהרגלי החיים של המטופל. עישון, שתייה מרובה של קפה, תה ומשקאות קלים כהים עשויים לגרום להצהבה חוזרת של השיניים. שמירה על היגיינת הפה ושימוש במוצרי התחזוקה של ברייט-סמייל יעזרו לשמר את ההלבנה למספר שנים.

האם הלבנת שיניים בשיטת BriteSmile מתאימה לכל אחד?

כל אחד יכול להפיק תועלת מהלבנת שיניים בשיטת ברייט-סמייל כולל אנשים הסובלים מכתמים בולטים במיוחד בעקבות נטילת האנטיביוטיקה טטראציקלין. השיטה מומלצת במיוחד גם לבני נוער ולצעירים מגיל 14 ומעלה שסובלים מכתמים בשיניים בעקבות טיפול אורתודנטי.
 
עם זאת, הלבנת השיניים אינה מומלצת לנשים בהריון, לנשים מיניקות, למטופלים באמצעי יישור אורתודנטיים ולמטופלים העוברים שיקום שיניים באמצעות כתרים וגשרים. גורמים אלו יובאו בחשבון על ידי הרופא בזמן ההתייעצות הראשונית.
© All rights reserved